Výkup LCD

Výkup použitých LCD displejů Apple iPhone

Prasklo Vám přední sklo (sklíčko), ale LCD displej Vám zobrazuje bez známek poškození a je funkční stejně jakoby nebyl prasklý? V případě že se takového displeje chcete zbavit, nabízím zpětný odkup takto poškozených displejů.

Požadavky pro výkup:

  • LCD panel je originální Apple a samozřejmě funkční 
  • zobrazuje ve všech částech zobrazovací plochy bez kvalitativních nedostatků – žádné černé body, „mrtvé“ pixely, odchylky barev, bělejší místa na bílé ploše a podobně
  • dotyková plocha reaguje na dotyk ve všech částech zobrazovací plochy
  • LCD modul může mít poškozené přední sklíčko, rámeček
  • pokud má LCD displej poškozené podsvětlení (světlejší body, viditelný prach / špína) je výkupní cena snížena a to o 40% výkupní ceny

VÝKUPNÍ CENÍK

iPhone 5/5C40,-
iPhone 5S/SE90,-
iPhone 6110,-
iPhone 6S130,-
iPhone 6 Plus110,-
iPhone 6S Plus130,-
iPhone 7150,-
iPhone 8150,-

Postup při výkupu:

Displej je možné předat v provozně Chomutov, Ctiborova 1194, 430 01 po telefonické dohodě na čísle 792509517, nebo zasláním na adresu CARWORX Tires s. r. o. Ctiborova 1194, 430 01 Chomutov. 

Peníze Vám budou v případě osobního předání vyplaceny hotově, v opačném případě bankovním převodem či složenkou. 

Průběh repasování LCD

Každé LCD je testováno na zkušebním telefonu. Je třeba aby byli všechny pixely funkční, podsvícení bylo bez vad a dotyk byl plně funkční.

Po otestování je na řadě odstranění rámečku LCD a oddělení krycího skla.

Pod krycím sklem se nachází tzv. polarizér. Ten je dle poškození vyměněn, nebo vyčištěn a připraven na laminaci skla.

Na základě předchozího kroku je aplikován polarizér a nové krycí sklo. Laminace probíhá pod tlakem, následně jsou ve speciálně komoře odstraněny případné bubliny pod krycím sklem. 

Po laminaci a odstranění bublin je displej opět otestován. V případě že vše proběhlo v pořádku, je aplikována mřížka reproduktoru a displej je zabalen do krabičky.