Výkup baterií

Výkup použitých notebookových (Li-Ion) baterií

Dosloužila Vám baterie v notebooku? Nebo vám po starém počítači, který již nemáte, zbyla baterie? 

Vykoupím vaší baterii. Nemusí fungovat, nezáleží na stáří. Podmínka je, aby nebyla vážně poškozená (prasklá, zničená, ulomené části…)

0 Kč/Kg
Aktuální výkupní cena baterií

Výkup probíhá bezhotovostně – tedy platba převodem na účet. 

Baterie je možné zaslat poštou nebo odevzdat v sídle společnosti, Ctiborova 1194, 430 01 Chomutov

Před výkupem mě prosím kontaktujte na tel. +420 792509517 nebo na e-mailu info@servis-chomutov.cz

Bezplatný odběr baterií a náplní do tiskáren

Ostatní baterie, které již nemají využití či jsou poškozené můžete bezplatně odevzdat v sídle společnosti. Baterie jsou následně ekologicky zlikvidovány firmou ECOBAT

Stejně tak je možné odevzdat prázdné či nevyužívané cartridge a náplně do tiskáren, které následně zpracuje společností Cart4Future.

Výkup notebookových baterií

Vykoupené baterie jsou demontovány na jednotlivé články typu 18650. Tyto články se následně dají použít jako zdroj energie - přenosné zdroje, powerbanky, záložní zdroje pro invertery apod.

Sběrné místo pro použité baterie

Nezisková organizace ECOBAT s. r. o. se zabývá recyklací použitých baterií. V roce 2017 firma k recyklaci předala 1 681 tun použitých baterií, což je 46 % všech baterií dodaných na český trh.

Odběr cartridge a náplní do tiskáren

V ČR skončí bez užitku na skládkách a ve spalovnách zhruba 500 000 tonerových a inkoustových kazet ročně. V celosvětovém měřítku to znamená asi půl miliardy ročně. To je nejen obrovské množství záludného odpadu, ale i velká ekonomická ztráta. Firma Cart4Future se zabývá svozem a recyklací náplní do tiskáren.